اینورتر AC، کنترل دور الکترو موتور

شرح کالا: 

#محصولات_ اینورتر_ AC_ سرو صنعت_ ۰۲۱۳۳۹۲۹۲۶۲_ ۰۹۱۲۴۴۸۴۷۴۰

اینورتر کنترل دور AC   

اینورتر های کنترل دور AC   به اینورتر هایی گفته میشود که قادر به کنترل سرعت موتور های سه فاز از طریقه مولفه های ولتاژ (V) و فرکانس (F) به طور همزمان می باشند.

از عمده مزایای اینورتر AC میتوان به راه اندازی و توقف نرم ، تنظیم مقدار ولتاژ و فرکانس تزریقی به موتور ، حفاظت کامل از موتور و کابل خروجی در برابر نوسانات برق و اتصال کوتاه و اضافه بار و… ، شناسایی مولفه های کامل موتور و راه اندازی با بهترین شرایط ممکن ، تبدیل برق تکفاز به سه فاز تا توان ۷.۵kw ، نمایش جریان و ولتاژ و فرکانس و سرعت موتور و… اشاره کرد.

به همین جهت امروزه اینورتر های کنترل دور AC در صنعت جایگاه ویژه ای دارند که بحث تعمیرات و سرویس و نگهداری آنها نیز بسیار بحث تخصصی و مهمی میباشد. درایو AC یکی از ابزارهایی است که کارآمد ترین راهکار را برای کنترل خروجی یک موتور ارائه می دهند و بنابراین به‌طور گسترده ‌ای در تقریباً همه صنایع، اعم از کوچک و بزرگ، مورد استفاده قرار می ‌گیرند.

لطفا پیش از اقدام به هرگونه خرید و یا انعقاد قرارداد با مشاورین ما تبادل نظر نموده و ضمن اطلاع از توانمندی های ما از قیمت های رقابتی ما نیز مطلع شوید:


SERVO SANAT


SERVO  SANA


SERVO SANAT


SERVO SANAT


SERVO SANAT


SERVO SANAT

 

 


SERVO  SANAT


SERVO SANAT


SERVO SANA

 

 

 

 

 

 


SERVO SANT


SERVO SANAT

 

 

Share this
Tags: 

تلفکس :

۰۲۱۳۳۹۲۹۷۰۱

۰۲۱۳۳۹۲۹۷۰۲

۰۲۱۳۳۹۲۹۲۶۲

۰۲۱۳۳۹۲۹۸۴۸

 

تلفن همراه

  ۹۱۲۴۴۸۴۷۴۰ ۰۰۹۸

پست الکترونیک

 info@servosanat.ir

دفتر مرکزی:

تهران، خیابان سعدی جنوبی، نرسیده به کوچه علی پور پلاک ۲۷۲

 

مدیریت:

آقای امیرعلی بیگدلی