الکترو موتور دی سی (DC) جاروبکدار

شرح کالا: 

#محصولات_الکترو_موتور_دی سی(DC)_جاروبکدار

موتور الکتریکی دی سی یا جاروبک دار
این مدل الکتروموتور برای کارکردن با جریان مستقیم طراحی شده سرعت در این الکتروموتورها را میتوان با تغیر میدان مقناطیسی یا تغیر ولتاژ تغیر داد یکی از معایب این موتورها استهلاک در جاروبک می باشد که باید بعد از هر چند ساعت کار تعویض شود برای همین از این موتور جز در شرایط خاص استفاده دیگری نمیشود .به همین دلیل میتوان از موتورهای بدون جاروبک استفاده کرد این موتور ها به دلیل نداشتن رینگ لغزشی یا کموتاتور استهلاک کمتری دارند.

موتور های دی سی بدون جاروبک
این موتور ها از خانواده موتورهای سنکرون میباشند که به وسیله یک منبع تغذیه کار میکند. جریان دی سی توسط یک اینورتر به وجود می آید. در این موتورهای الکتریکی جریان متناوب بیانگر یک شکل سینوسی نمیباشد به این صورت که جریان دو جهته بدون محدودیت میباشد که مجموعی از سنسورها و تجهیزات الکتریکی شکل جریان خروجی و سرعت موتور را کنترل می کند.

الکتروموتورهای جریان مستقیم
الکتروموتور جریان مستقیم نوعی موتور با کموتاسیون مکانیکی میباشد که از جریان مستقیم تغذیه می شود. در این موتور ها جریان موجود در استاتور ثابت است اما جریان در روتور توسط کموتاتور سوییچ مشود و آن هم در فضا ثابت می ماند .

 

در صورت داشتن هر گونه سوال با کارشناسان سرو صنعت تماس بگیرید:
سایت: servo-sanat.ir
تلفن: ۰۲۱۳۳۹۲۹۸۴۸ – ۰۲۱۳۳۹۲۹۷۰۱/۲- ۳۳۹۲۹۲۶۲
همراه: ۰۹۱۲۴۴۸۴۷۴۰
اینستاگرام:
elektoromotor_dc@
آدرس: تهران- خیابان سعدی- نرسیده به کوچه علیپور- پلاک ۲۷۲

سعی و تلاش مدیریت سرو صنعت، افزایش بهره وری همراه با توسعه امکــــــانات سخـــت افزاری و نرم افزاری در شرکت و نیز انجام اصولی و کارشناسی کلیه پروژه ها بوده است. همچنین مجموعه ما آماده عقد قرارداد با شرکتها – سازمانها و کارخانجات جهت امور گارانتی تامین و نگهداری محصولات تولیدی و وارداتی می باشدلطفا پیش از اقدام به هرگونه خرید و یا انعقاد قرارداد با مشاورین ما تبادل نظر نموده و ضمن اطلاع از توانمندی های ما از قیمت های رقابتی ما نیز مطلع شوید.

تلفکس :

۰۲۱۳۳۹۲۹۷۰۱

۰۲۱۳۳۹۲۹۷۰۲

۰۲۱۳۳۹۲۹۲۶۲

۰۲۱۳۳۹۲۹۸۴۸

 

تلفن همراه

  ۹۱۲۴۴۸۴۷۴۰ ۰۰۹۸

پست الکترونیک

 info@servosanat.ir

دفتر مرکزی:

تهران، خیابان سعدی جنوبی، نرسیده به کوچه علی پور پلاک ۲۷۲

 

مدیریت:

آقای امیرعلی بیگدلی